logo

Düğün Fotoğraflarını Etkileyen Kriterler

Düğün Fotoğraflarında Yüksek ve Düşük Enerji

Fotoğraf çekimlerinde;  Yılların bize verdiği deneyimlere dayanarak %85-90 gibi bir oranda; Gelin ve damadın bu mutlu günlerinde stresli ve gergin oldukları, bunun yanı sıra gelin ve damadın genellikle günün verdiği stres ve yoğunlukla negatif enerji yaydığı gözlenmiştir.  Profesyonel çekim ekibimizin sizleri rahatlatmayı en önemli etken olarak görmektedir. Bunun sebebi negatif bir ortamda çekilen fotoğrafların ve gelin&damat arkadaşlarının fotoğraf enerjisini düşürmesidir.  Biz işimizi titizlikle yapmayı hedefledik ve mutlu gününüzü en güzel karelerle sonlandırmak isteriz… “bizim işimiz sizin mutluluğunuz”

 

Fotoğraf, Fotoğrafçı, Pozlama ve Kareografi

Dış çekimlerimizde; ekibimiz ve photostyler arkadaşlarımızla istediğiniz ve bizimde uygun görüp yakıştırdığımız pozlarınızla en titiz şekilde çalıştığımız albümünüzü süsleyecek olan fotolarınızı ve videolarınızı bizimle birlikte eğlenceli çekimlerle sonlandırabilirsiniz. Pozlamalarda; profesyonel photostyler (pozlamayı planlayan ve organize eden kişi) tarafından destek alınması gerekmektedir. Fotoğrafların profesyonel sonuçlanması için pozlamadan ziyade fotoğrafçının işine odaklanması lazım gelir. İş bölümünün kesinlikle ayrı yapılması gerekmektedir. Fotoğrafçının enstantane, diyafram, ISO, ışık ve hizalama ayarlarını, Photostyler’ın kareografi ve poz şekillerini ayarlaması gerekmektedir.  Profesyonellik açısından bu kriterler kesinlikle çok önemlidr.

Ekibimizle birlikte sizin en mutlu gününüzde hizmetinizdeyiz.

 

Düğün Fotoğraf Materyalleri

Profesyonel çekimlerimizde kullandığımız materyal ve malzemelerin ( salıncak, balon, ışık, bisiklet vb..)gibi gelin ve damadın isteğine  göre planlayıp istedikleri ortamda ekibimizle yaptığımız çekimde sizlerin rahatlığını en üst seviyede gördük son model kameralarımız ve ekibimizle sizin için en iyisini istiyor ve elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. En Mutlu Kareleriniz Bizimle Olsun …

Yazan: Photostyler-Hatice Kılıç

 

One thought on “Düğün Fotoğraflarını Etkileyen Kriterler”

Yorum Bırak