logo

Hakkımızda

Hakkımızda

2008 de Başladığımız Fotoğraf Çekimine 2017 yılı itibari ile devam etmenin gururunu yaşıyoruz.

Portföy & Açıklama

2008 de başladığımız işimize 2017 itibari ile devam etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. fotoğraf çekmeyi sadece deklanşöre basarak yapmıyoruz fotoğrafa aşk ve sevgimizi katıyoruz.
Fotoğraf; Teknolojinin de gelişmesiyle birlikte tüm akıllı cihazlarda yaygınlaşmış ve herkesin cebine girmiştir. Fotoğraf çekmek basit bir ışık gölge işi değildir.
Fotoğraf çekmek aşktır, fotoğraf çekmek sevgidir, fotoğraf çekmek hayal etmektir, fotoğraf çekmek deneyimdir, fotoğraf çekmek bir tutkudur.
İşimizi severek yapıyoruz. Ticari amaçların yanı sıra sevgi ve tutkuyla iş yürütmek yaptığımız işin kalitesinde saklıdır. Çeşitli mecralarda profesyonel fotoğraf çekimimiz
elbette mümkün bunun yanında en huzurlu, en akılda kalıcı, en saf, en temiz günde müşterilerimizle birlikte sevdiğimiz işi harmanlamanın mutluluğu paha biçilemez.
Düğün Fotoğrafları; kimine göre basit kimine göre aşırı gereksiz, kimine göre son derece ihtiyaç halinde. Fakat hangi insan sevdiğiyle bir ömür boyu mutluluğa adım attığı o ilk günü
ölümsüzleştirmek istemez ki.

  İşimiz; Sizin Sevginiz...

EKİBİMİZ

Yunus Kılıç

Founder&Photographer

Yunus Kılıç

Oğuzhan Aras

Co-Founder

Oğuzhan Aras

Emre Kılıç

Photographer

Emre Kılıç

Ömer Koçhan

Graphic Designer

Ömer Koçhan

Münir Telli

Assistant

Münir Telli

Hatice Kılıç

Photostyler

Hatice Kılıç

Ufuk Baltacıoğlu

Information Officer

Ufuk Baltacıoğlu

Ferhat Çağrı Aras

Innovation Director

Ferhat Çağrı Aras

Sunum

Sonsuza Dek Birlikte

Hayatınızın en  sevinçli ve mutluluğunuzun paha biçilemez o günü. İşte o gün ölümsüzleştirilmeye değer bir gün. Şansa bırakılamayacak kadar değerli bir gün. Bizim İşimiz; Sizin Birlikteliğinizden doğan aşkınız.

Sonsuza Uzan
0

7x24 Bilgi

Fotoğraflar ve Detaylar için Günün Her Saati iletişime Geçebilirsiniz
0

Albüm Çeşitliliği

Göz Alıcı, Farklı ve Yeni Albüm Çeşitleri
0

Kredi Kartı

Ödemenizi Kredi Kartı ve Taksit Kolaylığı ile gereçkleştirebilirsiniz
0

Lokasyon Esnekliği

Geniş Yelpaze seçeneği ile İstanbul Merkezli Türkiye'nin Her Yerine Hizmet Vermekteyiz

Müşterilerimiz Ne Dedi?

Union Wedding Çeşitli Paketler ve Hizmetlerle Doludur

Düğün fotoğraflarınız için bazı temel paketler hazırladık. Bütün ayarlamalar dahil istediğiniz her hangi bir paketi seçebilirsiniz. Düğün günü istediğiniz bir yer veya bizim belirlediğimiz yerlerde paket dahilinde o saatlerde buluşup en az 2 saat en fazla 4 saat sürecek olan çekimlerimlerimizi gerçekleştiriyoruz. Tasarım aşamasından geçen fotoğraflarınızı paket dahilinde albüm olarak basıyor size teslim ediyoruz.