logo

Özel Gün Fotoğrafçısı

 ÖZEL GÜN FOTOĞRAFÇISI NEDİR?

Sevdiklerimizle geçirdiğimiz her gün bizim için farklı bir anlam ifade etmektedir. Ama bazı günler vardır ki çok özeldir. Bu günlerin anlamını bir ömür boyu unutmamak ve ölümsüzleştirmek için fotoğraf çekmek akla gelir. Fotoğraflar ne kadar cansız bir anı olsada aslında içinde geçmiş bir zamanı  canlı tutar ve gelecek zamanlara taşır. İşte biz bu fotoğraflara özel gün fotoğrafı diyoruz. Bu fotoğrafları çeken sanatçılara da özel gün fotoğrafçısı diyoruz. Özel gün fotoğrafçısı sizin için önemli olan bu günü sizin kadar önemseyerek resme alır. Çünkü o kareler sizin bir ömür aynı duyguları yaşamanız, hatırlamanız için çekilmektedir.

-Peki bizim sizin için çekebileceğimiz özel gün fotoğrafları nelerdir;

  • Hamile Fotoğrafları

Annenin bebeği doğmadan önce ilerde hem çocuğunun ilerde görmesi, hem de kendinin ilerde bakıp hatıra olarak saklamak için çektirdiği fotoğraflardır. Bunu isterse doğum anına yakın bir zamanda çekebilir. İsterse annenin değişimini fark etmek için her ay da çekilebilir.

  • Doğum/Yeni Doğan Fotoğrafları

Doğum gerçekleşmeden önce çekilen sancılar, doğum sonrası bebeğin ilk anları ve bebeğin annesiyle ilk karşılaşması, ilk uyuması, ailesiyle ilk kez karşılaşması gibi anların ölümsüzleştirildiği fotoğraflardır.

  • Bebek Fotoğrafları

Çocuğumuz dünyaya geldiğinde ellerimizin arasında o kadar çabuk büyür ki ne zaman büyüdüğünü hiç anlayamayız bile. Bir zamanlar kucağımıza almaya korktuğumuz bebeğimiz kocaman bir çocuk olmuştur ama biz hiç bir şey anlamamışızdır. Bir daha da çocuğumuzun bebekliği asla geri gelmeyecektir. İşte bunu önlemek ve anıları her zaman taze tutmak için bebek fotoğrafları çekilir.

 

  • Aile Fotoğrafları

Birey için en önemli kavram ailedir belki de. Çünkü ailen yaslandığın dağ, sığındığın bağdır. Ve ailen senin tarihi kimliğindir. Ezelden ebede büyümekte olan bir ağaç gibi her zaman dal vermektedir. Kim bilir şuan yanında olan büyüklerinin belki seneler sonra yüzlerini bile hatırlamayacaksın. Ve seni de senden sonrakiler unutacak. Aileni,geçmişi, anıları, muhabbeti, neşeyi, hüzünü, özlemi, hasreti, sevinci velhasıl ailenle geçirdiğin güzel günleri unutmamak ve unutturmamak için beraber çekilen fotoğraflardır aile fotoğrafları. Unutma, aile ile geçirilen her an özeldir.

  • Doğum Günü Fotoğrafları

Doğum günü kutlamalarında yaşanılan mutluluk, paylaşılan gülücükler ve her doğum gününde bir yaş daha yaşlanmamızı bilmemize rağmen sevinmemiz sanırım hepimizin başına gelmiştir. Gerek planlanmış doğum günlerinde gerekse sürpriz doğum günlerinde anıları paylaşmak ve saklamak adına çekilen fotoğraflardır.

  • Özel Gün Fotoğrafları

İçinde bulunduğunuz günün sizin için çok özel bir anlamı varsa bu günleri seneler sonra tekrar tekrar hatırlayıp anılarınızda yaşatabilmek için çekilen fotoğraflardır.

  • Düğün Fotoğrafları

Düğün Fotoğrafları Özel mekanlarda düğün fotoğrafçıları tarafından çekilmektedir. İyi bir bir düğün fotoğrafçısı doğal fotoğraf çekebileceği mekanları tercih etmektedir. Düğün fotoğrafçılığında genellikle dış çekim mekanları tercih edilmektedir. Özel günlerinizi ölümsüzleştirecek bir fotoğrafçı profesyonel ve tecrübeli olmalıdır. Sadece birkez elinize geçmekte olan bu fırsat tamamen özel günlerinizi fotoğraflayan bu fotoğrafçılarla ölümsüzleşmiş olacaktır.

 

  • Kurumsal Fotoğraflar

Şirket kutlamaları, toplantılar, fuar etkinlikleri,  ürün tanıtım etkinlikleri, ürün tanıtımları, mağaza tanıtımları, dergi fotoğrafları, röportaj fotoğrafları, kurumsal etkinlikler, dernek şenlikleri, sempozyumlar, konferanslar,seminerler gibi özel ve önemli günlerde çekilen fotoğraflardır.

Yukarıda bahsettiğimiz tüm özel günlerde bizler de yanınızda olmaktan gurur ve mutluluk duyarız. Özel gün fotoğraf çekimi; özel itina ve özgüven ister.

   -ÖZEL GÜN FOTOĞRAFÇISI FİYATLARI

Yapacağınız etkinlik türüne göre fiyatlarımız değişiklik gösterebilir. Lütfen fiyatlandırma için bizimle irtibata geçin.

Son olarak; “Sizin içinde olduğunuz her gün özeldir.”