logo

Hizmetlerimiz

Hizmetler

Profesyonel Düğün Fotoğrafları, Profesyonel Video Çekimleri, Profesyonel Tasarımlar...

Kalite

Profesyonel anlayışımız ve A+ kalite hizmetlerimiz ile memnuniyet esas odaklı hizmet sağlamaktayız...

Deneyim

Teknolojinin getirdiği imkanlarla birlikte yılların getirdiği tecrübeyi harmanlayarak profesyonel hizmet sunmanın hazzını yaşıyoruz...

Sorumluluk Ve Şeffaflık

Tüm gelenek ve göreneklere saygılı, toplumun sorumluluk ahlakına sahip anlayışlı personellerle sizlere hizmet vermek.

Destek

Aklınıza ne takılırsa takılsın 7x24 saat sorularınızı cevaplayabiliriz...

Profesyonel Düğün Fotoğraf Çekimi

Profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla en göz alıcı fotoğraflarla en güzel gününüzde yanınızda olmaktan mutluluk duyuyoruz. Sevgiden doğan aşk ile "Sonsuza Dek Birlikte" olalım diyoruz.

Video&Düzenleme

Düğün gününüzden önce (Save The Date) ön hazırlık olarak yapılan bu video çalışmasını hem davletlilerinize dijital olarak gönderebilir hem de düğününüzde oynatabilirsiniz. Bununla birlikte düğün gününüzde olan heyecanı asla unutamyacaksınız.

Tasarım

Fotoğraf ve Video çekimlerinin ardından uzman ekibimiz tarafından fotoğraf ve videolarınız rötuşlanır, renk ayarı yapılır, ışık düzeyleri ayarlanır tam olarak profesyonel hale getirilerek baskıya teslim edilir.

Albümler

Tasarlanan Fotoğraflar; son teknolojiye sahip baskı makinelerine gönderilir. Müşterinin istekleri doğrultusunda(Normal, Mat veya Kristal Panoramik ) büyük bir titizlikle baskı haline getirilir.

Lokasyon

Siz değerli müşterilerimizi bu profesyonel hizmelerden mağdur etmemek için lokasyonu dert etmekten kurtarıyor, Türkiye'nin her yerine bu hizmeti taşımanın mutluluğunu yaşıyoruz.


0

Fotoğraflar

0

Tasarım

0

Materyaller

0

Lokasyonlar

Union Wedding Çeşitli Paketler ve Hizmetlerle Doludur

Düğün fotoğraflarınız için bazı temel paketler hazırladık. Bütün ayarlamalar dahil istediğiniz her hangi bir paketi seçebilirsiniz. Düğün günü istediğiniz bir yer veya bizim belirlediğimiz yerlerde paket dahilinde o saatlerde buluşup en az 2 saat en fazla 4 saat sürecek olan çekimlerimlerimizi gerçekleştiriyoruz. Tasarım aşamasından geçen fotoğraflarınızı paket dahilinde albüm olarak basıyor size teslim ediyoruz.