logo

Şirketimiz

ŞİRKETİMİZ

Sadece hayal kurmuyor, hayallerimizi kurup hemen peşinden koşmaya başlıyoruz. Kendi yolumuzu çizerek onun doğrultusunda ilerliyoruz. ulaşacağımız başarılarla şimdiden selamlaşıyoruz.

Hizmet ve Ekipman

Zamanımızın bize sunduğu son teknoloji ve bu ekipmanlara kattığımız deneyimlerle birlikte size verdiğimiz veya vereceğimiz hizmetlerde sunulan kaliteyi bariz şekilde anlayacaksınız. Profesyonel Fotoğraf ve Tasarım hizmetini 10, Düğün alanında fotoğraf ve tasarım hizmetini 5 yıla yakın süre zarfı içerisinde geliştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

İşimizi 10 yıldır sevgi bağı ile yapmak deneyimlerimizi iki katı daha fazlalaştırdı. "İki insanın birbirini sevmesi güzel. Bu iki insanın bir ömür hayat evine girdiği o ilk günü ölümsüzleştirmek paha biçilemez."  Sizin sevginiz; Bizim işimiz dedik; SONSUZA DEK BİRLİKTE Sloganı ile bağlı olan bu birlikteliğimizi güçlendirdik...

En Güzel gününüzün en özel ve profesyonel şekilde taçlandıralacağından emin olabilirsiniz. 

  • Canon 5d Mark II
  • Canon EOS 6D
  • Canon 1d Mark II-N
  • Canon 1100D
  • DJI Phantom 3 Professional
  • Speedlite Flaş
  • Canon 28-80mm+24-200mm+80mm+18-55mm+Tokina 11-16mm+Sigma 70-200mm+24-70 Lensler
  • Slik Pro 700 DX Profesyonel Tripod 504 QF II
  • Benro KH-26NL Profesyonel Video Tripod

Neler Yaparız?

Union Wedding olarak; Birçok çalışmayı tek kalemde topladık. Siz değerli müşterilerimizin ayrı ayrı işlerle uğraşmasını önleyerek zaman kazandırıyoruz...

Fotoğraf

Profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla en göz alıcı fotoğraflarla en güzel gününüzde yanınızda olmaktan mutluluk duyuyoruz. Sevgiden doğan aşk ile "Sonsuza Dek Birlikte" olalım diyoruz.

Video

Düğün gününüzden önce (Save The Date) ön hazırlık olarak yapılan bu video çalışmasını hem davletlilerinize dijital olarak gönderebilir hem de düğününüzde oynatabilirsiniz. Bununla birlikte düğün gününüzde olan heyecanı asla unutamyacaksınız.

Tasarım

Fotoğraf ve Video çekimlerinin ardından uzman ekibimiz tarafından fotoğraf ve videolarınız rötuşlanır, renk ayarı yapılır, ışık düzeyleri ayarlanır tam olarak profesyonel hale getirilerek baskıya teslim edilir.

Albümler

Tasarlanan Fotoğraflar; son teknolojiye sahip baskı makinelerine gönderilir. Müşterinin istekleri doğrultusunda(Normal, Mat veya Kristal Panoramik ) büyük bir titizlikle baskı haline getirilir.

Lokasyon

Siz değerli müşterilerimizi bu profesyonel hizmelerden mağdur etmemek için lokasyonu dert etmekten kurtarıyor, Türkiye'nin her yerine bu hizmeti taşımanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Sunum

Her şey en özel ve profesyonel şekilde hazırlanır. Lokasyon belirlenir, Fotoğraflar çekilir, Videolar çekilir, Fotoğraf ve Videolar Tasarlanır, Baskıya gönderillir, En güzel şekilde size teslim edilir.


Misyon

Sade ve anlaşılır bir dil kullanarak şirketlerin yanlarında olup rakiplerine karşı yerli ve yabancı alanlarda başarılı bir şekilde dünya piyasasında konum almalarını amaçlamaktayız.

Vizyon

Şirketimiz; Kapitalist dünya marketinde hareketli ve benzersiz fikirlerle yeni bir perspektif açısını müşterilerimizle paylaşarak güçlü fikirler ortaya koymak ve müşterilerimize kazandırdıkça kazanmayı amaçlamaktadır.

Değerlerimiz

Müşterilerimizin her zaman yanında olarak ihtiyaçlarını tamamıyla karşılamak ve müşterilerimizin %100 memnuniyetini kazanmak ana değerlerimizdendir.

 

Tasarım Anlayışı

Farklı, Benzersiz, Göz Alıcı, Yeni ve Eşsiz Tasarımlarla size hizmet vermekten gurur duyuyoruz