logo

Yunus Kılıç

Hakkımda

Yunus Kılıç

Creative Director, Photographer, Designer, Photo Retoucher

Portöy & Açıklama

Günü gün etmek için yaşamıyorum. Ticari amaçlarımın yanı sıra işimle olan bağlılığımı ve sevgimi sektörde beni daha iyiye götüreceğine inanıyorum fakat ben bundan ziyade büyümenin yanı sıra işimin bana verdiği zevkin tadını çıkarıyorum.

1990 İstanbul doğumluyum. Aslen Trabzonluyum. Fotoğrafa ilgim çocuk yaşlarda başladı. O zamanlar işi bu kadar ilerleteceğimi düşünmezdim. Hayalim olan bölümü İletişim bilimlerini kazandım ve bana ön ayak olan üniversite alanda büyümemi sağladı.

Fotoğraf çekmek ve aktif bir şekilde bu alanda varlığını sürdürmek aslında göründüğü kadar da kolay değil. Günümüz yaşantısındaki çektiğimiz fotoğraf ile profesyonel alanda çekilen fotoğraf çok farklılık göstermektedir. Fotoğraf ile uğraşmak ciddiyet, çok çalışmak, çok zaman, ilgi, teknik bilgi ve profesyonellik gerektirmektedir. Bakıldığında bunu ben yaparım bunu yapmakta ne var gibi sözleri sarf etmek; okuduğumuz üniversitelere, orada edindiğimiz bilgilere, katıldığımız konferans, seminerlere ve deneyimlerimize yapılan ciddi bir haksızlıktır. Fotoğrafı basite alıp es geçmek mümkün değildir. Fotoğraf sevgidir, fotoğraf aşktır, fotoğraf profesyonelliktir...
Yapmanız gereken sadece işi bilene teslim etmektir. Hayatında hiç fotoğraf çekmemiş birisi var mı diye soru sorsam? sanırım bunun cevabını vermekte hiç de zorlanmazsınız. Fakat fotoğraf bunun kadar basit olamayacak kadar değerlidir...

Photo İnfo95%

Video İnfo85%

Photohop95%

After Effect75%

Other Video Edit Programs60%

Galerimden Bazıları

Birçok sosyal medyada adıma olan galerime de ulaşabilirsiniz.

Union Wedding Çeşitli Paketler ve Hizmetlerle Doludur

Düğün fotoğraflarınız için bazı temel paketler hazırladık. Bütün ayarlamalar dahil istediğiniz her hangi bir paketi seçebilirsiniz. Düğün günü istediğiniz bir yer veya bizim belirlediğimiz yerlerde paket dahilinde o saatlerde buluşup en az 2 saat en fazla 4 saat sürecek olan çekimlerimlerimizi gerçekleştiriyoruz. Tasarım aşamasından geçen fotoğraflarınızı paket dahilinde albüm olarak basıyor size teslim ediyoruz.